Kim jesteśmy?

MyWay by Rainbow, to zupełnie nowa odsłona podróżowania stworzona z myślą o tych, którzy cenią sobie wolność wyboru. Chcemy umożliwić Wam samodzielne poznawanie świata, ludzi oraz ciekawych miejsc. To Wy decydujecie kiedy, dokąd i na jak długo chcecie wybrać się w podróż. Dzięki bardzo intuicyjnej wyszukiwarce możecie wybierać spośród prawie 100 tys. hoteli na całym świecie i korzystać z niezliczonej ilości połączeń lotniczych.

Rainbow jako pierwszy tour operator w Polsce podjął się stworzenia prawdziwego, dynamicznego pakietowania, tak wygodnego w obsłudze, że wybór odpowiedniego dla Was wariantu staje się dziecinnie prosty. Podpowiadamy najtańsze możliwe połączenia lotnicze zarówno rejsowe, low costowe, jak i czarterowe, dostępne w ofercie Rainbow. Umożliwiamy dotarcie do 98% wszystkich połączeń lotniczych na świecie.

Przed nami kolejne wyzwania. Już w najbliższym czasie do oferty MyWay wprowadzimy dodatkowe usługi, między innymi: wynajem samochodów, transfery z lotniska, oraz ubezpieczenie. Będziemy również stale wzbogacać ofertę hoteli. Już teraz dzięki naszej wyszukiwarce sami możecie decydować o standardzie hotelu i jego lokalizacji. Nie brakuje bowiem hoteli luksusowych, hosteli, pensjonatów oraz hoteli średniej klasy.

Jesteśmy marką firmy Rainbow Tours S.A., znanej od 26 lat na rynku polskim, będącej w chwili obecnej drugim touroperatorem w Polsce. MyWay w odróżnieniu od Rainbow jest portalem turystycznym, pośrednikiem, pakietującym usługi dostarczane przez dostawców (linie lotnicze, hotele). Naszą misją, tak jak misją Rainbow jest rzetelne dbanie o interesy Klientów i pokazywanie różnorodnego oblicza świata.

Nasz portal turystyczny posiada gwarancję ubezpieczeniową w T.U. Europa S.A. opiewającą na kwotę prawie 1,1 mln zł (certyfikat), oraz wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych (zaświadczenie)

Życzymy Wam wielu inspirujących podróży

Zespół MayWay by Rainbow